03.06.2016 в 11:54
13319713_1026034470812094_5359543539380458195_n
ЗАПРОШУЄМО НА ПАНЕЛЬНУ ДИСКУСІЮ «Здійснення права власності у багатоквартирному будинку. Діалог влади і громади»

 7 червня 2016 року о 10-00 у приміщенні Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка розпочнеться панельна дискусія на тему: «Здійснення права власності у багатоквартирному будинку. Діалог влади і громади». Захід організовано спільно Відкритою громадською платформою «Нова Полтава» та ПНТУ ім. Ю. Кондратюка.
Необхідність проведення дискусії подібного формату зумовлена запитом суспільства та високою зацікавленістю громадськості питаннями щодо створення ОСББ.
Розпочнеться захід із вручення дипломів учасникам навчальної програми «Організація та управління багатоквартирними будинками».
У самій же дискусії приймуть участь керівництво та представники ОДА, міської ради, ЖЕО-2 та підприємств-надавачів комунальних послуг, управління земельних ресурсів та земельного кадастру, департаменту праці та соціального захисту населення, ГУ ДФС у Полтавській обл., ЦНАПу, служби оперативного реагування на звернення громадян, «Експертної Міжгалузевої Асоціації України» та, звичайно, представники громадських організацій і всі, кого хвилюють нижченаведені питання:
— Наявність інформації в публічному доступі, які послуги надає міська влада щодо допомоги в створенні ОСББ.
— Питання забезпечення надання реєстрів співвласників ініціативній групі для підготовки до установчих зборів.
— Сприяння в забезпеченні капітального ремонту житлового фонду перед передачею будинків на баланс ОСББ. Як необхідно фіксувати технічній стан будинку для виділення фінансової підтримки на капітальний ремонт? Створення комісії по передачі житлового фонду на баланс ОСББ.
— Механізм отримання коштів з державного бюджету на капітальний ремонт будинків ОСББ.
— Які виправлення вносяться до статуту ОСББ для реєстрації неприбутковості в ДФС? Порядок реєстрації.
— Передача повноважень ОСББ з видачі довідок (про склад сім’ї, прописка/виписка, договори оренди житла). — Особливості взаємодії ОСББ зі Службою оперативного реагування на звернення громадян.
— Можливі моделі співпраці ОСББ з надавачами централізованих послуг.
— Який буде механізм водопостачання, водовідведення, газопостачання та обслуговування теплових мереж?
— Питання спільної власності ОСББ та органів місцевої влади в багатоповерхових будинках, їх участь в спільному утриманні будинків.
— Борги, які утворилися до заснування ОСББ, та їх вплив на його діяльність. Чи будуть забирати майно боржника?
— Підтримка громадських організацій у створенні ОСББ. Спільні проекти ГО та ОСББ.
— Державна програма кредитування ОСББ на утеплення. Програми підтримки ОСББ. Теплі кредити.

Запрошуємо всіх зацікавлених та журналістів прийняти участь в заході! Додаткова інформація за телефонами (050)80-90-100 та (095)80-90-100.

Вчора, 21 березня, на форумі «Цілі сталого розвитку: полтавський вимір» було нагороджено переможців конкурс «Кращі практики реалізації енергоефективних технологій серед ОСББ та ЖБК Полтавської області».  До трійки призерів ввійшли одразу два ОСББ з Горішніх Плавень: І…
13.03.2019
Запрошуємо взяти участь  в конкурсі на кращі практики реалізації енергоефективних технологій серед ОСББ та ЖБК Полтавської області. Головна мета – популяризувати ідеї та практики енергозаощаджувальних проектів, активізувати зусилля співвласників багатоквартирних будинків задля енергомодернізації житлового фонду. Згідно експертних висновків, житловий сектор України…
14.02.2019
Європейський Союз та Програма розвитку ООН (ПРООН) запустили дворічний проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» Проект тісно співпрацюватиме з Фондом енергоефективності та іншими програмами та донорами, які підтримують ОСББ, впровадження заходів енергозбереження. Це дворічний…
23.01.2019
ГО «Нова Полтава» оголошує шостий набір слухачів на проходження навчальної програми «Організація та управління діяльністю об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)». Курс буде проведено спільно з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова. Навчання платне, проте,…
06.09.2018
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України наказом від 27.07.2018 р. №190 (зареєстрований в Мін’юсті від 16.08.2018 р. за №934/32386) затвердив Обов’язковий перелік робіт…
06.08.2018
«Перший крок  — завжди найтяжчий, але завдяки ініціативним полтавцям, не втомлюємося йти маленькими кроками до великої мети разом» — таким меседжем розпочався продуктивний вечір Нової Полтави разом з мешканцями будинку № 10 по вулиці Полюсній.
запис на прийом
Підписатись на новини