27.02.2017 в 17:49

Вітаємо переможців конкурсу «Нагодуй пташку»!

unnamed (2)

      Зима 2017 видалася сніжною та суворою. Щоб допомогти пташкам пережити цю нелегку пору року «Нова Полтава» організувала сімейний конкурс «Нагодуй пташку». Учасникам необхідно було змайструвати годівничку, зафіксувати процес роботи та кінцевий результат. Підтвердженням участі в конкурсі був фотозвіт, який до 17 лютого учасники надсилали на електронну адресу «Нової Полтави».
   При майструванні годівничок учасники проявили неабияку креативність та старанність та використовували найрізноманітніші матеріали – від пластикових коробочок до металочерепиці та гілочок верби.
   Дякуємо за активну участь та чудові годівнички сім’ям-учасницям: Подмаркова Колі з дідусем Сергієм Володимировичем, Тетяни Оборожної, Лілії Пунтус, Альони Гладкої, Хорошуна Романа з мамою Аліною, Данила Карнауха, Оксани Черненко та Семиволоса Юрія.

Колі з дідусем навіть гіпс не став на заваді!

     Вітаємо наших переможців, якими стали:  Шиян Нікіта з татом Олександром, Подгорний Єгор з татом Андрієм та молода сім’я Ликових (на фото відповідно).

Переможці

      Саме за оригінальний підхід до виготовлення годівничок наші переможці, як і було обіцяно, нагороджені цікавими та корисними подарунками для активного відпочинку, а інші учасники отримали заохочувальні призи. Маємо надію, що подарунки порадували Ваші сім’ї.

Роботи переможців:
IMG_20170130_193755 (1)      unnamed (2)       IMG_4960       

Пам’ятайте, навіть найпростіша годівничка може врятувати життя пташки в холодну пору року.

Подiлитися: