10.03.2017 в 12:47

Стартує Весняний кубок «Інтелектуальний капітал міста»!

Nova Poltava_Brain

«Нова Полтава» знову запрошує ініціативних полтавців міста проявити себе, продемонструвати свої знання та позмагатися за звання команди-переможця Весняного кубку серії ігор брейн-рингу «Інтелектуальний капітал міста».

Щоб дати змогу якомога більшій кількості бажаючих проявити себе, пропонуємо взяти участь, сформувавши свою команду з однодумців, з якими Ви пов’язані за родом діяльності  — студенти та учнівська молодь, підприємці та бізнесмени, громадські активісти, представники преси та просто ініціативні полтавці.

Спершу команди змагатимуться між собою за звання найрозумніших у сфері своєї діяльності, потім – переможці відбіркових ігор зійдуться в фінальному протистоянні, яке і визначить найшвидших на здогадку та найбільш обізнаних інтелектуалів Полтави.

Крім того, не варто забувати, що метою брейн-рингу є не лише перемога, а накопичення «інтелектуального капіталу міста» — знань, якими є інформація та інтелектуальні активи, що відіграють роль «колективного мозку». Саме це підштовхує розвиватися як особистість та використовувати набуті знання для покращення життя в місті. Адже хто, як не самі мешканці, зможе зробити Полтаву найкращим містом в Україні?

Тож запрошуємо долучатися до ігор!

Обіцяємо, що заходи будуть цікавими не лише для учасників, а й для глядачів!

Подiлитися: