Учасники програми ''Молодь змінить Україну''
У Полтаві відкрили локальну школу програми “Молодь змінить Україну”

Вихідними у Полтаві пройшов другий навчальний модуль для учасників програми “Молодь змінить Україну” Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Учасниками програми стала активна молодь у віці від 20 до 35 років, яка бажає змін в місті.  Урочисте відкриття та перший навчальний модуль уже відбулися 2 червня у місті Києві для більш ніж 170 учасників-переможців конкурсного відбору.

Відкриття регіональної школи та другий навчальний модуль провели одночасно у шести містах України – Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Тернополі, Черкасах та Чернігові. Тематика проведення навчання однакова. Спікерами школи є запрошені експерти національного рівня, регіональні експерти/лідери думок, ментори асоціації «Молодь змінить Україну».

Розгляд стратегії розвитку міста

Менторами полтавської регіональної школи стали випускники програми “МЗУ” – Анатолій Безпалюк та Юлія Городчаніна.У Полтаві навчання проходять 30 учасників  з нашого міста та сусідніх областей, Протягом двох днів дізнавалися про стратегію розвитку міста, креативні індустрії та місцевий розвиток, медіа, ефективні комунікації, фандрейзинг та місцеві інноваційні стартапи.
Що таке креативні та культурні індустрії, як це працює ефективно в Україні та світі, ділився власним досвідом засновник та дизайн-директор у SuperGraphica Ярослав Белінський.

– Група доволі активна  і питань було багато, тобто фактично у нас окрема дискусія виникла.

Ярослав Белінський

29-30 червня пройде третій модуль та захист проектів місцевого розвитку. Вже в наступні два місяці, проекти мають бути реалізовані. Найкращі з проектів фінансово підтримають через надання мікрогрантів.  

Маріанна Єлейко, менеджер з комунікацій Фонду родини Богдана Гаврилишина розповідає, що раніше команди подавали заявку на участь у програму і змагання проводили між ними. Цього року учасники подавали заявки індивідуально.

– Проект може не бути реалізований за один місяць, але певний етап проекту має бути зроблений і представлений у формі результатів.

Маріанна Єлейко

Валерія Будаква, учасниця регіональної школи програми “МЗУ”, розповідає, що зацікавилась можливістю самостійно втілювати ідеї та покращувати свій регіон:

– Після другого модуля з’явилися більш конкретні ідеї та цілі, краще зрозуміла у якому напрямі працювати.

Восени шість випускників, які найкраще реалізують проекти та володіють англійською мовою зможуть протягом тижня вивчати європейський досвід, відвідавши одну із шести країн – Австрії, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швеції або Швейцарії.

 ''Молодь змінить Україну''

 Валентина Камінська

Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЦБД) оголошує конкурс на набір учасників в школи демократії у Львові, Одесі, Полтаві, Дніпрі та Києві на новий навчальний 2019-2020 рік.  Це вже другий набір слухачів у Полтаві, партнером якого виступає ГО…
Ми занепокоєні величезною шкодою, яку приносять повітряні кульки, та пропонуємо дошкільним та середнім навчальним закладам, зокрема випускним класам, директорам закладів освіти і батькам відмовитись від традиційних запусків у небо повітряних кульок на святкових заходах, зокрема під час…
Незважаючи на безліч проблем ОСББ, які ми бачимо на локальному рівні, є ті, котрі мають національний масштаб, і лише колективними діями можна вимагати зміни. Згуртувавшись, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків вже надсилали звернення до вищих органів влади,…
Напередодні президентських виборів,  Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЄЦБД) провів у Полтаві відкриту Зустріч із довіреними особами кандидатів у на пост Президента України  по 144, 145 округам. Подія відбулася 13 березня на офісі СЄЦБД (вул. Котляревського,…
28.02.2019
22 лютого відбувся випуск першої Школи демократії у Полтаві. Наша громадська організація «Нова Полтава» виступила партнером пятимісячної освітньої програми, яка на наш погляд є важливою і дуже на часі для  розвитку міста  та країни вцілому.
27 лютого о 18:00 відбудеться відкрита зустріч із письменником Андрієм Кокотюхою на тему «Кіноромани: від книги до екрану». Андрій Кокотюха видав вже більше 70 книг, а ще пише сценарії для телепроектів і кіно. Саме з кіно вся Україна дізналась «темну…
запис на прийом
Підписатись на новини