Учасники програми ''Молодь змінить Україну''
У Полтаві відкрили локальну школу програми “Молодь змінить Україну”

Вихідними у Полтаві пройшов другий навчальний модуль для учасників програми “Молодь змінить Україну” Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Учасниками програми стала активна молодь у віці від 20 до 35 років, яка бажає змін в місті.  Урочисте відкриття та перший навчальний модуль уже відбулися 2 червня у місті Києві для більш ніж 170 учасників-переможців конкурсного відбору.

Відкриття регіональної школи та другий навчальний модуль провели одночасно у шести містах України – Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Тернополі, Черкасах та Чернігові. Тематика проведення навчання однакова. Спікерами школи є запрошені експерти національного рівня, регіональні експерти/лідери думок, ментори асоціації «Молодь змінить Україну».

Розгляд стратегії розвитку міста

Менторами полтавської регіональної школи стали випускники програми “МЗУ” – Анатолій Безпалюк та Юлія Городчаніна.У Полтаві навчання проходять 30 учасників  з нашого міста та сусідніх областей, Протягом двох днів дізнавалися про стратегію розвитку міста, креативні індустрії та місцевий розвиток, медіа, ефективні комунікації, фандрейзинг та місцеві інноваційні стартапи.
Що таке креативні та культурні індустрії, як це працює ефективно в Україні та світі, ділився власним досвідом засновник та дизайн-директор у SuperGraphica Ярослав Белінський.

– Група доволі активна  і питань було багато, тобто фактично у нас окрема дискусія виникла.

Ярослав Белінський

29-30 червня пройде третій модуль та захист проектів місцевого розвитку. Вже в наступні два місяці, проекти мають бути реалізовані. Найкращі з проектів фінансово підтримають через надання мікрогрантів.  

Маріанна Єлейко, менеджер з комунікацій Фонду родини Богдана Гаврилишина розповідає, що раніше команди подавали заявку на участь у програму і змагання проводили між ними. Цього року учасники подавали заявки індивідуально.

– Проект може не бути реалізований за один місяць, але певний етап проекту має бути зроблений і представлений у формі результатів.

Маріанна Єлейко

Валерія Будаква, учасниця регіональної школи програми “МЗУ”, розповідає, що зацікавилась можливістю самостійно втілювати ідеї та покращувати свій регіон:

– Після другого модуля з’явилися більш конкретні ідеї та цілі, краще зрозуміла у якому напрямі працювати.

Восени шість випускників, які найкраще реалізують проекти та володіють англійською мовою зможуть протягом тижня вивчати європейський досвід, відвідавши одну із шести країн – Австрії, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швеції або Швейцарії.

 ''Молодь змінить Україну''

 Валентина Камінська

27 лютого о 18:00 відбудеться відкрита зустріч із письменником Андрієм Кокотюхою на тему «Кіноромани: від книги до екрану». Андрій Кокотюха видав вже більше 70 книг, а ще пише сценарії для телепроектів і кіно. Саме з кіно вся Україна дізналась «темну…
Сьогодні відзначаємо 4 роки нашій організації! Вдалося багато, але попереду ще більш відповідальний період! Хто знайде для себе цікавинки та можливості, приєднуйтеся! Наша головна мета — сформувати запит на зміни, зробити їх можливими, навчити полтавців ефективній співпраці задля сталого розвитку міста. 
14 січня 2019 року уряд затвердив положення про молодіжні консультативно-дорадчі органи (КМДО, або молодіжні ради). Зокрема, Типове положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган регіонального рівня та Типове положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня. Молодіжна рада – це інструмент…
З 1 січня 2019 року вступило в силу положення Закону «Про енергетичний ринок», згідно з яким одна компанія буде постачати електроенергію, а інша – розподіляти. Відтепер користувачі послуг мають укладати два договори: щодо постачання електрики та…
Упродовж 17-19 грудня разом із дітьми святкували День святого Миколая.  Дякуємо команді аніматорів-чаріників Влад Борисенко (Vlad Borisenko), незамінним помічникам зі Школи аніматорів Обласний молодіжний центр.Полтава,Натали Панченко, Владислава…
5 січня 2019 року на Тетральній площі відбудеться квест про літературне життя Полтави та найвідоміших земляків. Організатори – «Active Youth».   «Полтавська шуканка» – можливість познайомитися з містом і людьми у ньому, культурою і мистецтвом, якими наповнені затишні вулиці.   «На декілька годин…
запис на прийом
Підписатись на новини