09.10.2018 в 13:44
DSC_1680
У Полтаві розпочалася Школа демократії

5 жовтня в офісі ГО «Нова Полтава» відкрили Школу демократії у Полтаві.  Організатори – Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЄЦБД).

Школа демократії — це освітньо-тренінговий центр, в якому 5 місяців проходитимуть навчання члени політичних партій Полтавщини, громадські активісти, журналісти, державні службовці й науковці. Всі ті, хто хотів би присвятити своє життя розвитку демократичного суспільства в Полтаві й Україні. Мета проекту: підготувати нову генерацію українських політиків. Більш ефективних, освічених та фахових.

– Це третя Школа демократії в Україні. Перед нами навчання провели Львів та Одеса. Ми раді, що отримали таку можливість: інституційно розвивати демократію та наші особисті компетенції, щоб змінити місто. Усім бажаю цікавого та плідного навчання з чудовими тренерами. Вибудуємо ефективну мережу лідерів змін, — зазначає Юлія Городчаніна, координаторка Школи демократії у Полтаві.

DSC_1583

Школа демократії активно розвивається на території Грузії, Киргизстану, Молдови та в Україні. Леван Цуцківідзе, виконавчий директор СЄЦБД, каже, що Школа має стати майданчиком для спілкування різних політичних партій. Таким чином сподіваються поліпшити загальну політичну атмосферу в країні:

 – Головна мета та місія цієї школи — нарощувати можливості громадянського суспільства більш ефективно працювати та боротися з корупцією. І краще розуміти практичну і моральну частину демократичної політичної системи, яку будує Україна.

DSC_1671

Регіональний координатор СЄЦБД в Україні Кирило Третяк розповів про очікування від Школи у нашому місті:

– Ми сподіваємося, що наступного року відкриємо ще одну школу, можливо, у Києві. В цьому є потреба. Бажаю усім студентам протягом цих 5 місяців отримати цікаві та корисні знання. Нам це важливо. Адже ви маєте своєрідний майданчик для діалогу.

Навчальний процес поділений на чотири модулі. Від теоретичних знань в області демократії та історії становлення, базові документи в цій галузі та конкретні предмети, курси, які для членів політичних партій – молодим політикам, громадським активістам. Як краще залучати людей в партії, як краще вести передвиборчу кампанію. Питання фандрайзингу, як залучати кошти до розвитку політичних партій. DSC_1586Лекції у Школі читатимуть відомі політологи, експерти, громадські активісти, які ділитимуться власним досвідом щодо розвитку демократії в Україні.

– Серед пріоритетів голландсько-грузинсько-української команди – гендерна рівність у політиці, підтримка соціально активної молоді, формування політичної культури, налагоджування діалогу між громадянським суспільством, політичними партіями та урядом тощо, — розповідає Леван Цуцкірідзе, директор Східноєвропейського центру багатопартійної демократії.

По завершенню навчання учасники отримають дипломи про успішне завершення курсу.

DSC_1616Довідка. Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЄЦБД) створили влітку 2017 року на основі регіонального офісу Нідерландського інституту багатопартійної демократії, який запрацює в Україні з 2016 року. На сьогодні Школи демократії існують у 8 країнах світу.

22.11.2018
26 листопада о 17:30 в офісі ГО «Нова Полтава» відбудеться тренінг з фандрайзингу.  Лектор Olga Nemanezhyna розповість про методи та таргетування фандрайзингу для громадських організацій та представників політичних партій. Фандрайзінг або навички залучення ресурсів є…
09.11.2018
Вже зовсім скоро розпочнеться 🎓Школа Юного Демократа, місце, де думки та мрії набувають більшого натхнення та впевненності, пропадає страх, відточується риса лідера, міцніє характер, знаходяться нові друзі та знайомства і ще багато цікавого! Місія школи – посіяти зернятко…
26.07.2018
Ти креативний, непосидючий, відповідальний? Мрієш організовувати нереально круті проекти? Хочеш розвинути лідерські якості, розширити кругозір, вдосконалити англійську мову та знайти справжніх друзів? Якщо так, у нас є чудова пропозиція саме для тебе! AIESEC -…
ProZorro.Продажі спільно з ГО ПОЛТАВСЬКА ПЛАТФОРМА запрошують представників місцевої влади, громадських організацій, бізнесу та журналістів міста Полтава на презентацію платформи державних аукціонів ProZorro.Продажі. Підключення міст і областей до ProZorro.Продажі допомагає значно підвищити ефективність від продажу комунального…
У багатьох розпочинається період відпусток, але для змін і покращення рівня та якості життя у власному місті ніколи не буває рано чи пізно. Навіть, якщо це середина літа (кінець року, різдвяні свята, день закоханих, великодні свята, травневі…
Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЦБД) продовжує набір до Школи демократії у Полтаві, Львові та Одесі. Східноєвропейський центр багатопартійної демократії – громадська організація, що утворилась у 2017 на базі Східноєвропейського офісу Нідерландського інституту багатопартійної демократії (НІМД). Мета роботи інституту…
запис на прийом
Підписатись на новини