21.05.2018 в 17:10
Молодь змінить Україну
У Полтаві презентували локальну школу програми «Молодь змінить Україну»

18 травня в Інституті розвитку міста провели презентацію локальної школи програми «Молодь змінить Україну». Організатори навчання — Фонд родини Богдана Гаврилишина, з представниками якого через Skype мали змогу поспілкуватися учасники презентації.

У рамках програми «Молодь змінить Україну» молоді і активні люди з різних сфер групами по 5-7 чоловік їдуть в одну із шести європейських країн — Австрію, Німеччину, Норвегію, Швейцарію, Швецію, а також Польщу. Там вони зустрічаються з представниками місцевих інституцій, отримуючи розуміння функціонування цих організацій.

Набір проводить Фонд родини Богдана Гаврилишина. Учасниками програми може стати активна молодь у віці від 20 до 35 років, які бажають змін в місті. Цього року «МЗУ» проводить локальні школи у шести регіонах: Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Тернопіль, Черкаси та Чернігів. Спікери – експерти національного рівня, регіональні експерти та лідери думок, ментори асоціації «МЗУ».

Молодь змінить Україну

Протягом червня проведуть три модулі, під час якого учасники дізнаються про стратегії розвитку міста, креативні індустрії та місцевий розвиток, медіа, роботу в соцмережах, ефективні комунікації, місцеві інноваційні стартапи, фандрейзинг, дебатне мистецтво, публічні виступи, пітчинг.

Відкриття програми та перший модуль відбудеться 2 червня в Києві, другий та третій модулі пройдуть 15-16 червня та 29-30 червня в Полтаві та інших п’яти містах.

З липня по серпень пройде захист проектів місцевого розвитку та перші кроки з їхньої реалізації. Найкращі з проектів фінансово підтримають через надання мікроґрантів.

Цього року у Полтаві Інститут розвитку міста вперше співпрацює із Фондом.

«Участь у програмі «Молодь змінить Україну» відкриває можливості отримати нові знання, фінансову підтримку на старті проекту та прямий доступ до міжнародного європейського досвіду. До клубу випускників програми входить більше 500 активістів, що допоможе налагодити зв’язки з активістами з інших регіонів України. Програма також допомагає розширити горизонти, вибудувати широку мережу ділових контактів та попрактикувати англійську, адже знання мови для учасників програми є обов’язковим» – розповідає голова ГО «Нова Полтава», випускниця програми 2013 року, Юлія Городчаніна.

Молодь змінить Україну

Випускник програми 2013 року Анатолій Безпалюк прийшов на презентацію, щоб поділитися досвідом. Розповідає, що це можливість безкоштовно отримати знання, реалізувати проект та поїхати закордон:

— На той час працював в напрямку молодіжної політики і мені було дуже важливо обмінятися досвідом з іншими країнами, дізнатися інструменти з працевлаштування молоді, підприємницької діяльності, проведенню заходів. У Польщу зустрічалися з установами, які займалися цими питаннями. Після візиту підписали меморандум про співпрацю із подібними організаціями в Жешуві.

Громадська активістка Катерина говорить, що для неї це — можливість саморозвитку і дуже добре, коли є організаційна та інтелектуальна підтримка.

Восени випускники, які найкраще реалізують проекти, зможуть протягом тижня вивчати європейський досвід, відвідавши одну із шести країн.

Подання заявок на програму закінчується 25 травня. Анкета тут: https://goo.gl/JqZRrK.

Валентина Камінська

28.02.2019
22 лютого відбувся випуск першої Школи демократії у Полтаві. Наша громадська організація «Нова Полтава» виступила партнером пятимісячної освітньої програми, яка на наш погляд є важливою і дуже на часі для  розвитку міста  та країни вцілому.
22.11.2018
26 листопада о 17:30 в офісі ГО «Нова Полтава» відбудеться тренінг з фандрайзингу.  Лектор Olga Nemanezhyna розповість про методи та таргетування фандрайзингу для громадських організацій та представників політичних партій. Фандрайзінг або навички залучення ресурсів є…
09.11.2018
Вже зовсім скоро розпочнеться 🎓Школа Юного Демократа, місце, де думки та мрії набувають більшого натхнення та впевненності, пропадає страх, відточується риса лідера, міцніє характер, знаходяться нові друзі та знайомства і ще багато цікавого! Місія школи – посіяти зернятко…
09.10.2018
5 жовтня в офісі ГО «Нова Полтава» відкрили Школу демократії у Полтаві.  Організатори – Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЄЦБД). Школа демократії — це освітньо-тренінговий центр, в якому 5 місяців проходитимуть навчання члени політичних партій Полтавщини, громадські…
26.07.2018
Ти креативний, непосидючий, відповідальний? Мрієш організовувати нереально круті проекти? Хочеш розвинути лідерські якості, розширити кругозір, вдосконалити англійську мову та знайти справжніх друзів? Якщо так, у нас є чудова пропозиція саме для тебе! AIESEC -…
ProZorro.Продажі спільно з ГО ПОЛТАВСЬКА ПЛАТФОРМА запрошують представників місцевої влади, громадських організацій, бізнесу та журналістів міста Полтава на презентацію платформи державних аукціонів ProZorro.Продажі. Підключення міст і областей до ProZorro.Продажі допомагає значно підвищити ефективність від продажу комунального…
запис на прийом
Підписатись на новини