-bilokin-ta-volodimir-kril-inspektujut-novu-ustanovku-v-ploskivs
У ПЛОСКІВСЬКІЙ ШКОЛІ МАЧУХІВСЬКОЇ ОТГ ВСТАНОВИЛИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНУ СИСТЕМУ ОПАЛЕННЯ

Минулого місяця Мачухівська громада однією з перших в Україні підписала енергосервісний договір. І вже сьогодні маємо перший виконаний об’єкт — сучасну енергоефективну систему опалення в Плосківській ЗОШ. Тепер місцеві школярі навчатимуться у комфортних умовах, а сільрада зможе максимально зекономити бюджетні кошти.

Переобладнала систему опалення компанія «Український енергетичний траст» згідно з програмою «Енергосервіс», яка включає повний комплекс робіт —від монтажу обладнання до його обслуговування при експлуатації. У школі замінили всю систему опалення, зробили його автономним із новою обв’язкою котлів.

— Ці заходи повинні дати більше 25% економії в опалювальний сезон, — говорить директор компанії «Український енергетичний траст» Володимир Кріль.

-bilokin-ta-volodimir-kril-Валерій Білокінь та Володимир Кріль

У Мачухівській громаді планують облаштувати подібні опалювальні установки й в інших бюджетних закладах. Нову систему опалення вже готують до експлуатації у Калашниківській школі.

— Завдяки її впровадженню можна значно економити газ, що найбільш актуально для бюджетних установ. Сподіваємося, скоро ми це перевіримо в дії, — говорить Валерій Білокінь. — Першим об’єктом я задоволений. Працюватимемо й далі — маємо довіру партнерів, розуміння депутатського корпусу. Упевнений, ми доведемо, що таке партнерство та його результати дійсно вигідні й мають право на існування не лише в нашій громаді, а й на всій території України.

Подібні заходи з енергозбереження стали можливими завдяки Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації».

-komisija-shvalila-novu-sistemu-opalennja-realizovanu-za-program -komisija-shvalila-novu-sistemu-opalennja-realizovanu-za-program-0Експертна комісія схвалила нову систему опалення, реалізовану за програмою «Енергосервіс»

Загалом, енергосервісний контракт, який підписують бюджетні установи з енергосервісними компаніями, — це угода, що дозволяє споживачу значно скоротити витрати на комунальні послуги та модернізувати енергообладнання без інвестицій зі свого боку. Компанії втілюють проекти з підвищення енергофективності за власні кошти «під ключ». Термомодернізація допомагає зменшити плату за енергоносії, комунальні послуги. Зекономлені кошти розподіляють між державним бюджетом та інвестором. Таким чином, енергосервісна компанія з часом повертає свої гроші та заробляє певний відсоток. При цьому держава отримує теплі енергоефективні приміщення, не витративши жодної копійки.

Прес-служба Мачухівської ОТГ

 

Оновити не можна зруйнувати. Де поставити кому, якщо йдеться про будинки, зведені за радянських часів? Наприклад, в Естонії, таких будівель – більшість. Основу житлового фонду країни становлять забудови 1950-1970 років, так звані «хрущовки». Після тривалих експертиз та дискусій «за» і «проти»,…
Пошук фінансування є одним з найперших завдань, що встають перед ОСББ. Револьверний фонд є сучасним інструментом альтернативного фінансування об’єднань, який активно використовується у західних країнах. Оборотні кошти для заміни труб водопостачання і каналізації, для ремонту дахів…
Верховна Рада України 22 червня 2017 року прийняла законопроект №4941 «Про енергетичну ефективність будівель», який наблизить країну до появи будинків із нульовим споживанням енергоресурсів, що відповідає міжнародним стандартам, і дозволить людям істотно економити на житлово-комунальних послугах. У…
Що таке еско-механізм, та з чим його їдять…? Представники Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України пропонували розібратися представникам ОТГ Полтавської області та головам ОСББ та ЖБК міста. Минулого тижня в приміщенні Полтавської ОДА відбувся продуктивний семінар, де…
Місто Кам’янець-Подільський – одне із стародавніх українських міст із багатою культурною спадщиною та історичними пам’ятками. При цьому місто швидко переходить з газу на альтернативне паливо при виробництві електроенергії та тепла і прямує до енергонезалежності.
Інформуємо Вас про можливість участі у відборі підприємств для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Мінекономрозвитку та GIZ в рамках реалізації проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» запрошують підприємства хлібопекарської, молочної промисловості, а також машинобудування та…
запис на прийом
Підписатись на новини