27.05.2016 в 10:29

Стратегічний план розвитку міста Полтави 2025

4b5c158b-2d46-4c4d-9b66-e26286e50a6f

 

Представляємо для громадського обговорення проект Стратегічного плану розвитку міста Полтави до 2025 року, який був напрацьований командою Нової Полтави, групою експертів у складі 60 осіб та полтавцями, хто став учасником 11 стратегічних сесій.
Документ розроблений в рамках Школи мерів та ввійшов в трійку кращих стратегій міст України!
Але ми відкриті до критики та пропозицій, адже навіть за рік, що минув змінилося дуже багато обставин, які не можливо не враховувати при написанні Стратегічного плану розвитку міста.

Звернення до читачів стратегії:

Полтавці!

Фундаментальна економічна, політична та суспільна трансформація невідворотна. Модернізація та оновлене урядування разом з інвестиціями притягують новітні технології.

Свідома громада задає ритм і вимоги, бізнес і влада додають потуги у втіленні змін. Ми добре усвідомлюємо, що усе це вимагатиме значних зусиль. Адже всі сторони будуть схильні до інерції звичних підходів. Тому ми не можемо жертвувати ідеєю сталого розвитку заради швидких економічних успіхів, модернізації якоїсь окремої сфери чи половинчастого виконання владою своїх обіцянок. Розвиток має стосуватися усіх сфер життєдіяльності та урядування, а правила гри мають стати непорушними. І в цьому наша спільна відповідальність.

Задля єдиного бачення майбутнього Полтави, спільними зусиллями свідомих мешканців міста, країни та іноземних експертів, розроблено цей проект Стратегії розвитку міста Полтави до 2025 року.

Даний документ покликаний консолідувати суспільство задля втілення в життя ідей стратегії, що зробить Полтаву найкращим містом в України.

Місія Полтави 2025: Світ. Місто. Людина

Світ

Полтава в 2025 році – місто, що впевнено зростає. Воно цікаве для глобального світу, у ньому досягнута суспільна згода громади задля екологічної безпеки та економічної вигоди всіх містян. Полтава – провідний центр підготовки прикладних фахівців, світовий експортер послуг агро- та нафто газового сервісу, стоматологічних послуг, інвестувати у який легко і безпечно.

Місто

Управління містом здійснюється відкрито, ґрунтується на конкуренції смислів та ідей. Головним критерієм в прийнятті рішень є довгострокова суспільна користь. Громадяни задоволені кількістю та доступністю міських послуг. Інфраструктура Полтави постійно модернізується, забезпечуючи комфорт і безпеку містян. Місто компактне, зручне, і має людський масштаб.

Людина

Полтавчанин оберігає самобутню культуру, історичні традиції рідного міста. Він відкритий і  доброзичливий. Місто сповнене можливостей і перспектив для людей будь-якого віку. Тут спільноти полтавчан реалізують свій потенціал. Полтавчанин відчуває себе частиною світової спільноти.

Щоб відкрити повний текст Cтратегічного плану нажимайте на зображення нижче.

Подiлитися: