27.05.2016 в 10:29
4b5c158b-2d46-4c4d-9b66-e26286e50a6f
Стратегічний план розвитку міста Полтави 2025

Представляємо для громадського обговорення проект Стратегічного плану розвитку міста Полтави до 2025 року, який був напрацьований командою Нової Полтави, групою експертів у складі 60 осіб та полтавцями, хто став учасником 11 стратегічних сесій.
Документ розроблений в рамках Школи мерів та ввійшов в трійку кращих стратегій міст України!
Але ми відкриті до критики та пропозицій, адже навіть за рік, що минув змінилося дуже багато обставин, які не можливо не враховувати при написанні Стратегічного плану розвитку міста.

Звернення до читачів стратегії:

Полтавці!

Фундаментальна економічна, політична та суспільна трансформація невідворотна. Модернізація та оновлене урядування разом з інвестиціями притягують новітні технології.

Свідома громада задає ритм і вимоги, бізнес і влада додають потуги у втіленні змін. Ми добре усвідомлюємо, що усе це вимагатиме значних зусиль. Адже всі сторони будуть схильні до інерції звичних підходів. Тому ми не можемо жертвувати ідеєю сталого розвитку заради швидких економічних успіхів, модернізації якоїсь окремої сфери чи половинчастого виконання владою своїх обіцянок. Розвиток має стосуватися усіх сфер життєдіяльності та урядування, а правила гри мають стати непорушними. І в цьому наша спільна відповідальність.

Задля єдиного бачення майбутнього Полтави, спільними зусиллями свідомих мешканців міста, країни та іноземних експертів, розроблено цей проект Стратегії розвитку міста Полтави до 2025 року.

Даний документ покликаний консолідувати суспільство задля втілення в життя ідей стратегії, що зробить Полтаву найкращим містом в України.

 

Місія Полтави 2025: Світ. Місто. Людина

 

Світ

Полтава в 2025 році – місто, що впевнено зростає. Воно цікаве для глобального світу, у ньому досягнута суспільна згода громади задля екологічної безпеки та економічної вигоди всіх містян. Полтава – провідний центр підготовки прикладних фахівців, світовий експортер послуг агро- та нафто газового сервісу, стоматологічних послуг, інвестувати у який легко і безпечно.

Місто

Управління містом здійснюється відкрито, ґрунтується на конкуренції смислів та ідей. Головним критерієм в прийнятті рішень є довгострокова суспільна користь. Громадяни задоволені кількістю та доступністю міських послуг. Інфраструктура Полтави постійно модернізується, забезпечуючи комфорт і безпеку містян. Місто компактне, зручне, і має людський масштаб.

Людина

Полтавчанин оберігає самобутню культуру, історичні традиції рідного міста. Він відкритий і  доброзичливий. Місто сповнене можливостей і перспектив для людей будь-якого віку. Тут спільноти полтавчан реалізують свій потенціал. Полтавчанин відчуває себе частиною світової спільноти.

Щоб відкрити повний текст Cтратегічного плану нажимайте на зображення нижче.

21.05.2018
18 травня в Інституті розвитку міста провели презентацію локальної школи програми «Молодь змінить Україну». Організатори навчання — Фонд родини Богдана Гаврилишина, з представниками якого через Skype мали змогу поспілкуватися учасники презентації. У рамках програми «Молодь змінить…
30.03.2018
Чи може бути селище комфортніше та прогресивніше за місто?! Відповідь так! Це своїм прикладом довів голова селища Немішаєве. Сергій Замідра, учасник програми Молодь Змінить Україну Фонду Богдана Гаврилишина, очолив селищну раду Немішаєве в 2015 році.  У…
23.03.2018
Запрошуємо долучитися на еко-семінар, який організовує Європейська асоціація студентів права:  Тема: екологічна ситуація регіону Дата: 03 квітня 2018р. Час: 17:00-19:30 Місце проведення: Офіс ГО «Нова Полтава» за адресою вул. Котляревського, 6. Мета:…
          14 березня 2018 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбувся семінар з питань посилення правової обізнаності учасників навчально-виховного процесу на тему «Шляхи оптимізації  надання безоплатної…
14.03.2018
Що робити коли у вас вимагають хабар? 1. Зберіть інформацію для того, щоби подати обґрунтовану заяву про корупцію          …
23.02.2018
Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки, проживання чи розміру хабаря. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра, або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за медичне обслуговування заплатить держава. За інформацією прес-служби Міністерства охорони…
запис на прийом
Підписатись на новини