28.03.2017 в 12:41

Приходь прибирати Прирічковий парк

let_s_do_it_ukraine

29 квітня 2017 року відбудеться чергова наймасштабніша  всеукраїнська екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!» – наймасштабніше прибирання в країні.
Початок о 10:00 год.

«Зробимо Україну чистою разом!» – наймасштабніша щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

«В Полтаві цьогоріч плануємо зосередити зусилля на прибиранні та розчистці Прирічкового парку на р. Ворсклі (від готелю «Турист» до самої траси «Київ-Харків»). Саме тут буде центральна локація  «Зробимо Україну чистою разом» у Полтаві» — говорить координаторка проекту Юлія Городчаніна.

Також можна запропонувати власну локацію, де Ви хочете колективом організації чи компанією друзів організувати прибирання. Завчасно необхідно погодити з організаторами для організації вивозу сміття та вторсировини.

Організатори забезпечують вивіз сміття та частково інвентар.
Щоб приєднатися до акції, треба заповнити форму реєстрації
https://docs.google.com/forms/d/1YTAYnibWlwoYh1jSMHNyzwn-pMZARFECaA3YHgjucZw/edit або зателефонувати (095) 80-90-100.

В акції беруть участь громадяни, громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства установи, співробітники яких приєднуються на рівні корпоративної соціальної відповідальності. Минулого року участь в акції прийняло більше 700 полтавців та зібрано 54080 л сміття.

Звертаємо Вашу увагу в  рамках акції відбудеться прибирання з роздільним сортуванням сміття.
Стратегічною метою проекту є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для розбору стихійних сміттєзвалищ, а також переведення України до 2020 року на роздільний збір і переробку відходів.

Також в рамках акції «Зробимо Україну чистою разом» оголошено місячник сортування сміття серед шкіл міста «ЧистоТак!», що діятиме до 21 квітня включно!
Хто ще не встиг зареєструватися зі шкіл телефонуйте або пишіть на електронну адресу greencity.poltava@gmail.com. Переможці конкурсу отримають цінні подарунки!
Lquhh1xMJ88

Акція вже стала найбільшим соціальним проектом України.

Не будь байдужим, долучайся до акції, щоб зробити наще місто кращим!

Координаторка акції в м. Полтаві Юлія Городчаніна

Подiлитися: