29.05.2017 в 14:25

ОГО Полтава

18274940_1648365888524170_1967187329725393201_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


25 громадських організацій міста об’єдналися в коаліцію задля спільного  впровадження та моніторингу реформ на місцевому рівні, а також розробки та впровадження проектів місцевого розвитку.

Коаліція громадських організацій Полтави – це добровільне об’єднання. Вона утворилася за підтримки найбільшої коаліції провідних громадських організацій та експертів України — «Реанімаційного пакету реформ». Полтава стала дев’ятим містом в Україні, до якого завітали представники РПР та поділилися досвідом створення сильної та дієвої коаліції громадських організацій.

«Під час нашої розмови ми намагалися донести в деталях історію розвитку нашої коаліції, структуру врядування, правила і процедури, проблеми розвитку, пошук фінансування тощо.  Ми не маємо мандату створювати регіональні коаліції, але залюбки надамо консультації щодо подальших кроків», — говорить регіональний координатор РПР Іван Омелян.

Через два тижні після зустрічі з експертами «Реанімаційного пакету реформ» відбулися Установчі збори голів та членів громадських організацій Полтави, на яких було прийнято рішення про утворення коаліції.  Координатори РПР надали полтавським активістам усі необхідні документи, які зможуть їм допомогти на початку коаліційної роботи.

Новостворена коаліція уже затвердила Хартію, згідно з якою вона функціонуватиме, основні напрямки роботи та власну назву – «Об’єднання громадських організацій Полтави» (скорочено «ОГО Полтава»). Також учасники об’єднання вибрали вищий орган правління – Раду коаліції, до якої ввійшли керівники 5 організацій: ГО «ВГН «Нова Полтава», ГО «Редька», ГО «Полтавська платформа», ГО «Інститут аналітики та адвокації» та Молодіжний бізнес клуб.

«ОГО Полтава» – це громадянська платформа, яка об’єднує неурядові організації та об’єднання, ініціативні групи, активістів, розслідувачів та представників ЗМІ. Учасники коаліції запрошують до співпраці експертів у різних галузях, громадські організації міста та об’єднання громадян. Наступний крок у роботі коаліції – формування експертних груп та розробка карти реформ міста.
Якщо Ви маєте власне бачення розвитку нашого міста, на стадії ідеї чи проекту, запрошуємо експертів, громадські об’єднання долучатися до роботи експертних груп в таких напрямках:
— Антикорупційна діяльність (+е-демократія);
— Екологія, енергозбереження;
— Урбаністика, містобудування;
— Економіка, інвестиції;
— ЖКГ;
— Транспорт;
— Культура, міжнародні відносини;
— Туризм;
— Медіа.

Для зворотнього зв’язку пишіть на електронну пошту open.space.poltava@gmail.com.

Наталія Норіцина

 

Подiлитися: