15.01.2018 в 15:37

Обмеження — в голові. Які якості знадобляться людям в найближчі 30 років

200687_big

Сьогодні успішними стають ті, кому притаманна гнучкість, креативність і сильний емоційний інтелект. Як розвинути ці якості?

Про це відомі колумністи НВ розповіли 30 листопада в рамках лекції «Ти майбутній» з циклу «Діалоги про майбутнє» .
«Зміни, на які раніше потрібні були століття, сьогодні відбуваються протягом десяти років. А в наступні 20-30 років для них досить буде декількох днів або місяців», — впевнена кар’єрний коуч, партнер юридичної компанії Marchenko Danevych Наталія Кадя.
Наталія Кадя

Спікер назвала ключові якості, які знадобляться людині для успіху в майбутньому: здатність комунікувати, чути і взаємодіяти з іншими, бути гнучким, інформаційно грамотним, мати розвинені емоційний інтелект і критичне мислення. «Єдине наше обмеження — у нас в голові», — додала вона.

Підприємець і бізнес-тренер Ваче Давтян відзначив, що люди по всьому світу відмовляються від погоні за статусом і починають шукати щастя. А для щастя, на думку спікера, людині потрібно п’ять речей: смисли, залученість, досягнення, позитив і взаємини один з одним.nkl_5423_01

Також він наголосив на важливості свідомого ставлення до життя і власної поведінки: «У світі лише 3-5% свідомих людей. Щоб бути успішним у майбутньому, потрібно стати свідомим, контрінстинктивним».

nkl_5355

«Якщо людина не розуміє свої емоції, вона, швидше за все, погано розуміє емоції іншого, — підкреслила психолог, бізнес-тренер, експерт ТВ-проектів Олена Любченко. — Відповідно, їй складніше вбудовуватися в сучасний світ». Тому слід зробити ставку на розвиток емоційного інтелекту. «Одна з найважливіших якостей, яке точно не застаріє і стане в нагоді в усі часи — вибудовувати, налагоджувати і встановлювати соціальні контакти», — резюмувала спікер.

 

Директор зі зв’язків з громадськістю СКМ, co-founder проекту Сумнів Challenge Наталія Ємченко
розповіла, хто такі мілленіали і як вони впливають на світ.nkl_5310
За словами Ємченко, їх називають вбивцями, оскільки вважається, що вони вбивають класичну освіту, ринок нерухомості, автомобільну промисловість, фінансовий сектор і багато чого іншого. «Але вони не вбивці, — впевнена вона. — А творці нового. Все, що не відповідає їхнім звичкам, застаріває і перестає бути затребуваним. На його місце має приходити нове».

«Тому пора навчитися двом простим речам: відпускати старе і створювати нове», — підкреслила Ємченко.

Всі фото — Наталя Кравчук
Матеріали nv.ua

 

Подiлитися: