30.08.2017 в 15:04
   ОСББ

Не тільки школярам час сідати за парти! Оголошуємо новий навчальний курс для голів та бухгалтерів ОСББ!

ОСББ

«Коли власники квартир вирішили самостійно обслуговувати свій будинок, а досвіду в цій справі бракує, вони йдуть до управлінських компаній, які в свою чергу мають на меті отримання в будь-який спосіб прибутку за рахунок власників квартир. А треба йти і вчитися ефективно управляти будинком самостійно, адже саме для того, щоб навести лад в будинку, бути незалежними та не платити безкорисно в ЖЕО кошти, створюються ОСББ. Отримання головами та членами правління відповідних знань дозволить мінімізувати ризики в управлінні та непередбачені витрати ОСББ, відкриє нові можливості для розвитку Вашого управлінського потенціалу на базі практичних кейсів управління будинками» – зазначає актуальність навчання експерт з питань ОСББ, Ігор Козуб.

«Нова Полтава» спільно з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова знову оголошують черговий набір слухачів для проходження курсу підвищення кваліфікації за напрямком «Організація та управління діяльністю об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)».

Цього разу Нова Полтава надає 30 грантів на навчання, що дає змогу отримати диплом про підвищення кваліфікації  державного зразка  безкоштовно за умови проходження конкурсного відбору.

Запрошуємо заповнити анкету кандидата в студенти, управителів-початківців, діючих голів ОСББ та ЖБК та бажаючих створити ОСББ у своєму будинку. Звертаємо Вашу увагу — диплом видається тільки на базі вищої освіти. В іншому випадку, Ви можете бути присутні на лекції, у якості слухача, для цього теж потрібно заповнити анкету.
Звертаємо Вашу увагу, що навчання може проходити в тому чисті у робочі дні.

В програмі заплановано роз’яснення нормативно-правового законодавства, розгляд тем з технічної експлуатації будівель, експлуатації та утримання прибудинкових територій, енергоефективності та практичні аспекти управління багатоквартирними будинками. Окремим блоком передбачається розгляд основних аспектів бухгалтерського обліку та оподаткування.

Кінцевий термін подачі заявок  22 вересня 2017 року, бланк анкету студента можна завантажити або отримати в офісі Нової Полтави по вул. Котляревського, 6. Заповнену анкету можна відправити на електронну пошту open.space.poltava@gmail.com.анкету студента

 Телефон для довідок: (050) 80-90-100.

Подiлитися: