25.07.2016 в 17:15
Вікна 1, Пролетарська, 20
Нагородження призерів Толоки триває!

Минулої осені в нашому місті за ініціативи «Нової Полтави» відбулася Велика Толока. Більше 900 дворів взяли участь у прибиранні та благоустрої власних прибудинкових територій. У результаті напруженої конкуренції було обрано 15 будинків-переможців в різних номінаціях.

«Нова Полтава» привітала переможців, нагородила дипломами та взяла на себе зобов’язання протягом року забезпечити їх обіцяними призами.

Проект по нагородженню призерів Великої Толоки успішно триває. Уже отримали свої нагороди будинки за адресами: Великотирнівська 25/2, корп.1 (ремонт у під’їздах); Пролетарська, 20; Клінкерна, 10; Гайдара 35, 37; Алмазна, 10 (заміна вікон у під’їздах). Тривають масштабні роботи по М.Бірюзова, 66 (ремонт даху). Уже придбано приз для мешканців Курчатова, 3-А (елемент дитячого майданчика).

Представники «Нової Полтави» завітали в гості до затишного та охайного двору, що знаходиться на Пролетарській, 20. Ми  поспілкувалися з мешканцями будинку щодо пластикових вікон, які їм встановили в травні, згідно графіку виконання робіт будинкам-переможцям Великої Толоки.

Пролетарська, 20 загальне фото

«Ми щиро вдячні «Новій Полтаві» за встановлені вікна» – радо зустрічає нас організатор Толоки Шостак Наталія Олегівна. «Мешканці з нетерпінням чекали, не всі вірили, що ми отримаємо свій приз. Дякуємо за те, що це не порожня передвиборча реклама, а справжні, реальні дії. Толока нас згуртувала, ми стали більш дружні та організовані. До нашого двору навідуються мешканці з усього Подолу, щоб переконатися, що вікна справді встановлені. Наш будинок не мав змоги приймати участь у Весняній Толоці, бо не мали форму правління ОСББ, але це стало стимулом створити об’єднання і ми вже за крок до реєстрації.»

Роботи виконуються згідно плану. Підготовчий етап включає в себе великий об’єм завдань, перелік яких залежить від обраного призу. Ми робимо заміри, проводимо тендери, готуємо проекти та збираємо технічну документацію, укладаємо трьохсторонні договори.

«Нова Полтава» виконує свої зобов’язання та запевняє, що всі переможці отримають свої призи в обіцяний термін, а саме – до 10 жовтня 2016 року!

Разом зробимо наше місто кращим, щоб Полтава була комфортною, безпечною та ошатною!

Ольга Козуб,
менеджер ВГП «Нова Полтава»

Вчора, 21 березня, на форумі «Цілі сталого розвитку: полтавський вимір» було нагороджено переможців конкурс «Кращі практики реалізації енергоефективних технологій серед ОСББ та ЖБК Полтавської області».  До трійки призерів ввійшли одразу два ОСББ з Горішніх Плавень: І…
13.03.2019
Запрошуємо взяти участь  в конкурсі на кращі практики реалізації енергоефективних технологій серед ОСББ та ЖБК Полтавської області. Головна мета – популяризувати ідеї та практики енергозаощаджувальних проектів, активізувати зусилля співвласників багатоквартирних будинків задля енергомодернізації житлового фонду. Згідно експертних висновків, житловий сектор України…
14.02.2019
Європейський Союз та Програма розвитку ООН (ПРООН) запустили дворічний проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» Проект тісно співпрацюватиме з Фондом енергоефективності та іншими програмами та донорами, які підтримують ОСББ, впровадження заходів енергозбереження. Це дворічний…
23.01.2019
ГО «Нова Полтава» оголошує шостий набір слухачів на проходження навчальної програми «Організація та управління діяльністю об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)». Курс буде проведено спільно з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова. Навчання платне, проте,…
06.09.2018
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України наказом від 27.07.2018 р. №190 (зареєстрований в Мін’юсті від 16.08.2018 р. за №934/32386) затвердив Обов’язковий перелік робіт…
06.08.2018
«Перший крок  — завжди найтяжчий, але завдяки ініціативним полтавцям, не втомлюємося йти маленькими кроками до великої мети разом» — таким меседжем розпочався продуктивний вечір Нової Полтави разом з мешканцями будинку № 10 по вулиці Полюсній.
запис на прийом
Підписатись на новини