27.10.2016 в 13:20
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Кваліфікованим головам ОСББ потрібні не менш кваліфіковані бухгалтери

Цієї осені ще 40 полтавців стали кваліфікованими головами ОСББ.   Враховуючи високу зацікавленість та нагальну потребу в професійній підготовці керівникі ОСББ, Відкрита громадська платформа «Нова Полтава» організувала безкоштовне навчання.

Бажаючі заповнювали анкети, та в ході співбесіди пройшли   конкурсний відбір на проходження навчального курсу «Організація та управління діяльністю об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)». Навчання проводили викладачі Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова на базі ВГП «Нова Полтава» протягом жовтня. Насичена навчальна програма мала три модулі в які увійшли двадцять чотири теми. Слухачам було організовано виїзне навчання до Харкова, де їх першою гостинно зустріла Самойлова Юлія Юріївна, голова правління ОСББ «Альма-центр», регіональний представник по Харківській області Спілки власників житла України, яка на практиці показала діяльність ОСББ, його історію та досвід.  Далі учасників навчального процесу чекали в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова, де відбулася остання лекція та заключне слово  директора ЦПК ХНУМГ ім.О.М. Бекетова, доцента Прасол Валентини Михайлівни, яка і  вручила випускникам дипломи державного зразка. Як показала практика, слухачі отримують важливі практичні знання та позитивний досвід після відвідин міста Харкова.
IMG_20161019_092227
IMG_20161019_132917

УВАГА НОВИЙ КОНКУРСНИЙ НАБІР!
Ми раді, що наша співпраця з Харківським університетом міського господарства триває далі, що дає можливість втілювати нові ідеї та задовольняти потреби в фахівцях будинкам, які вирішили створити ОСББ, але не мають підтримки від держави, або міської влади. Тому, найближчим часом буде проведено конкурсний відбір для надання грантів слухачам курсу підвищення кваліфікації з навчального курсу «Бухгалтерський облік в організації та в управлінні діяльністю об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)» з врученням дипломів державного зразка.  Навчальна програма розрахована на фахівців з вищою освітою відповідного напрямку. Телефонуйте за тел. (050) 80-90-100, та отримуйте інформацію щодо заповнення анкет для проходження конкурсу та зарахування на навчання за новим напрямком. Заявки чекаємо з 1 по 25 листопада. Завантажити анкету можна тут (надсилати на open.space.poltava@gmail.com).

Також в офісі ВГП «Нова Полтава» за адресою м. Полтава, вул. Котляревського, 6 на постійній основі проходять консультації зі створення та функціювання об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Завжди раді Вам допомогти.
Контактний тел. (095) 110-77-92.

Ігор Козуб, експерт з питань ОСББ

06.09.2018
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України наказом від 27.07.2018 р. №190 (зареєстрований в Мін’юсті від 16.08.2018 р. за №934/32386) затвердив Обов’язковий перелік робіт…
06.08.2018
«Перший крок  — завжди найтяжчий, але завдяки ініціативним полтавцям, не втомлюємося йти маленькими кроками до великої мети разом» — таким меседжем розпочався продуктивний вечір Нової Полтави разом з мешканцями будинку № 10 по вулиці Полюсній.
01.08.2018
Проект “Сусідська варта” передбачає, що мешканці співпрацюють з представниками поліції та іншими органами місцевої влади, сприяють підвищенню спільної безпеки та займаються профілактикою злочинності та вандалізму в межах свого району. Проект вже більше 30 років працює…
30.07.2018
На нещодавньому форумі «PRO ОСББ» архітектор, керівник ГО «City lab» Дмитро Козиренко детально розповів як можна якісно реалізувати дворовий простір та розробити сучасний мінімалістичний благоустрій в ньому : – Донедавна ми не розглядали…
27.07.2018
Відтепер, житлово-комунальні послуги розподілено на житлові та комунальні. До житлових належить послуга з управління багатковартирним будинком. До комунальних — постачання електричної енергії, теплової енергії, постачання природнього газу, водопостачання, водовідведення, а також поводження з побутовими відходами.
Пошук фінансування є одним з найперших завдань, що встають перед ОСББ. Револьверний фонд є сучасним інструментом альтернативного фінансування об’єднань, який активно використовується у західних країнах. Оборотні кошти для заміни труб водопостачання і каналізації, для ремонту дахів…
запис на прийом
Підписатись на новини