25.07.2016 в 16:22

НОВІ УМОВИ КОНКУРСУ «З ПОЛТАВОЮ В СЕРЦІ. 25 РОКІВ РАЗОМ»!

images

У зв’язку зі складним завданням для учасників конкурсу та деякими нюансами відносно завантаження у Facebook матеріалів конкурсантів ми вносимо зміни та подовжуємо час подання Ваших історій. Отже:

Поділіться фото-моментами історії Вашого двору за період Незалежності України (1991-2016 роки)! Зокрема, як Ваш двір, будинок, вулиця (для приватного сектору) змінювалися протягом останніх 25 років (можна менше, якщо будинок новий). Розкажіть про активних та ініціативних людей Вашого двору тощо.

— Зареєструйтеся як учасники конкурсу за тел. (050) 80-90-100.

— Організуйте колективно ініціативною групою збір інформації та фото, запишіть інтерв’ю чи напишіть історію, що доповнить Ваш фоторепортаж. Формат подачі інформації Ви обираєте самостійно. У конкурсі може взяти участь будь-який двір міста Полтави, незалежно від кількості мешканців.

Надішліть 5 найкращих фотографій та Вашу історію про часи Незалежності на електронну пошту «Нової Полтави» open.space.poltava@gmail.com до 24 серпня 2016 року.

— Переможець визначиться шляхом проведення голосування на сторінці «Нової Полтави» в мережі Facebook (facebook.com/nowapoltava). Чиї фотографії отримають сумарно найбільше відміток Like – той двір, будинок чи вулиця і переможуть! Голосування триватиме від Дня Незалежності 24 серпня до 23:59 год. 21 вересня.

— Оголошення переможців конкурсу «З ПОЛТАВОЮ В СЕРЦІ. 25 РОКІВ РАЗОМ» відбудеться у День міста 23 вересня.

Приз вартий Вашої ініціативи та активної участі! 50 тис. грн. на рахунок ОСББ для благоустрою прибудинкової території чи модернізації Вашого будинку. Кошти будуть надані на погоджений проект (не на поточні витрати).

Згадаємо моменти з життя Полтави разом!

 

Подiлитися: