18.10.2016 в 15:35

Енергоаудит полтавських будинків – перший крок до заощадження на комунальних платежах

Енергоаудит 1

Скоро всі полтавці отримають «платіжки» за тепло з захмарною цифрою. Причому половина грошей полтавців піде на оплату обігріву повітря на вулиці, куди виходить тепло крізь неутеплені стіни, вікна, дах. На даний момент мешканцям Полтави майже не відомі існуючі програми з енергозбереження, тому «Нова Полтава» допоможе розібратися в цих питаннях. Наша ініціатива з проведення енергоаудиту полтавських багатоповерхових будинків триває й надалі.

Зараз ми часто спостерігаємо повне чи часткове утеплення багатоповерхівок. Та чи варто замовляти досить дороговартісну послугу без технічно обґрунтованого висновку спеціалістів з теплозбереження? По-перше, необхідно проаналізувати, де саме будинок втрачає тепло; по-друге, чим і як саме краще утеплювати будинок, тепломережу, здійснювати заміну вікон чи інші заходи з термомодернізації будинку. Відповісти на всі ці питання може енергетичний аудит будинку.

Що ж таке енергоаудит? Які його цілі й завдання? І головне питання – скільки ж він коштує?

Енергоаудит – це проведення обстеження будівлі для визначення можливих шляхів економії енергоресурсів (а, отже, і коштів) та покращення умов проживання мешканців будинку.

Метою виконання інструментального тепловізійного обстеження є виявлення прихованих конструкційних, технічних, будівельних та експлуатаційних дефектів будівлі.
Енергоаудит 2

Енергоаудит проводиться при досить специфічних кліматичних умовах. Серед показників відносної вологості повітря та швидкості вітру вагоме значення має температура повітря, яка повинна суттєво відрізнятися від температури будинку, тому обстеження проводиться в холодні пори року. Вимірювання повинно відбуватися при відсутності прямого сонячного проміння на протязі 12 годин перед проведенням термографування.

У залежності від розмірів будинку енергоаудит коштує 2-5 тисяч гривень, але ми виконуємо цю роботу для Вас абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

 

Зараз у Полтаві нами вже проведено 40 обстежень полтавських будинків, чекають на свою чергу стільки ж. Тож зі зниженням температури почнеться кропітка робота спеціалістів – енергоаудиторів.

При проведенні енергоаудиту голова ініціативної групи будинку отримує звіт інструментального тепловізійного обстеження багатоповерхівки за даною адресою і кожен із співмешканців будинку може з ним ознайомитись. А на загальних зборах будинку Ви можете обговорити всі надані рекомендації. Отже, якщо Ви активні та ініціативні, чекаємо від Вас заявок на проведення енергоаудиту саме Вашого будинку.

Більш детальну інформацію щодо проведення енергоаудиту та стосовно подачі заявок можна дізнатися в офісі ВГП «НОВА ПОЛТАВА» за адресою: вул. Котляревського, 6 або за номерами телефонів: (095)80-90-100; (050)80-90-100.

Графік роботи: пн-пт 9:00 – 18:00, без перерв; сб-нд – вихідні.

Ольга Макеєва

Подiлитися: